Sledovat seriál Kurz sebeovládání online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kurz sebeovládání online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 107 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1125 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Kurz sebeovládání
  Sledovat Kurz sebeovládání online
Žánr:
Komedie, Sitcom
Režie:
Bob Koherr
Hrají a postavy:
Charlie Sheen (Charlie Goodson), Shawnee Smithová (Jennifer Goodson), Selma Blairová (Kate Wales), Daniela Bobadilla (Sam Goodson), Laura Bell Bundyová (Dr. Jordan Denby), Noureen DeWulfová (Lacey)
Země:
USA
Rok výroby:
2014-2015
Popis:
Charlie je bývalý baseballový hráč, jehož kariéra byla předčasně ukončena, protože se ve zlosti pokusil zlomit basebalovou pálku o nohu a tím si přivodil trvalé zranění. Nakonec se sice stane úspěšným terapeutem kursu sebeovládání, ale jeho život je sužovaný exmanželkou a náctiletou dcerou, trpící obsedantně kompulzivní poruchou.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski