Seriál
Jake a Tlusťoch

Seriál Jake a Tlusťoch
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Okresní návladní J. L. McCabe a jeho vyšetřovatel Jake Styles přijdou na stopu každého zločinu v americkém krimi seriálu.
Státní návladní J. L. McCabe (William Conrad) je na první pohled bručoun, jehož nálady musejí trpělivě snášet všichni zaměstnanci úřadu. Jinak je to ale zkušený obhájce, opravdový profesionál ve svém oboru. Pro jeho kancelář pracuje soukromý detektiv Jake Styles (Joe Penny), pohledný muž a skvělý vyšetřovatel. V kanceláři s nimi je i McCabeův mladý asistent Derek Mitchell (Alan Campbell). Ústřední dvojice, vyšetřovatel a státní návladní, tvoří dohromady sehraný tým. Společně se jim daří odhalit nejednoho zločince.

Originální název:

Jake and the Fatman

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Hrají a postavy: William Conrad (Jason Lochinvar 'Fatman' McCabe), Joe Penny (Jake Styles), Alan Campbell (Derek Mitchell), Olga Russell (Lisbeth Berkeley-Smythe), George O'Hanlon Jr. (Sgt. Rafferty), Jack Hogan (Judge Smithwood)
Země: USA
Rok výroby: 1992
Hodnocení: 64 %
Vysíláno na: Prima
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina