Seriál Jake a Tlusťoch

Sledovat seriál
Jake a Tlusťoch
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Jake a Tlusťoch online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 136 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1300 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Okresní návladní J. L. McCabe a jeho vyšetřovatel Jake Styles přijdou na stopu každého zločinu v americkém krimi seriálu.
Státní návladní J. L. McCabe (William Conrad) je na první pohled bručoun, jehož nálady musejí trpělivě snášet všichni zaměstnanci úřadu. Jinak je to ale zkušený obhájce, opravdový profesionál ve svém oboru. Pro jeho kancelář pracuje soukromý detektiv Jake Styles (Joe Penny), pohledný muž a skvělý vyšetřovatel. V kanceláři s nimi je i McCabeův mladý asistent Derek Mitchell (Alan Campbell). Ústřední dvojice, vyšetřovatel a státní návladní, tvoří dohromady sehraný tým. Společně se jim daří odhalit nejednoho zločince.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Režie: Bernard L. Kowalski, Reza Badiyi, Michael Lange, E.W. Swackhamer, Georg Fenady, Ron Satlof
Hrají a postavy: William Conrad (Jason Lochinvar 'Fatman' McCabe), Joe Penny (Jake Styles), Alan Campbell (Derek Mitchell), Olga Russell (Lisbeth Berkeley-Smythe), George O'Hanlon Jr. (Sgt. Rafferty), Jack Hogan (Judge Smithwood)
Scénář: J. Michael Straczynski, Rick Kelbaugh, Kevin Droney, Jeri Taylor, Robin Madden, Carol Saraceno
Země: USA
Rok výroby: 1989-1990
Hodnocení: 63 %

Seznam epizod

Série 3:
(12) V tichu noci - sledovat
(13) Převezl jsi mě - sledovat
(14) A ještě jednu na cestu - sledovat
(15) Pozdní lítost - sledovat
(16) Budu tančit na tvé svatbě - sledovat
(17) Můj kámoš - sledovat
(18) Já sama - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko