Sledovat seriál Jack Hunter: Nebeská hvězda online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Jack Hunter: Nebeská hvězda
  Trailer k pořadu Jack Hunter: Nebeská hvězda   Sledovat 1407 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy
Režie:
Terry Cunningham
Hrají a postavy:
Ivan Sergei (Jack Hunter), Joanne Kellyová (Nadia Ramadanová), Thure Riefenstein (Albert Littmann), Mario Naim Bassil (Tariq), Susan Wardová (Liz), Mert Yavuzcan (Fuad Antaki)
Scénář:
George Shamieh, Steven Jones, Kevin Moore, Michael Palmieri
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Ugarit bylo starověké město, nyní zaplavené písky Sýrie. Podle legend se v něm nachází pohádkový poklad, zvaný Nebeská Hvězda, který místní lidé ukryli před Egypťany. Archeolog a dobrodruh Jack Hunter se vydává hledat jej. Není však zdaleka sám, kdo po pokladu touží, a tak ho čekají perné chvíle!
Hodnocení:
47 %
Sledujte na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko