Sledovat seriál Esmeralda online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Esmeralda
  Sledovat 1286 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický, Telenovela
Režie:
Beatriz Sheridan, Marta Luna, Karina Duprez
Hrají a postavy:
Laura Zapata (Fátima Linares Viuda de Penarreal), Leticia Calderón (Esmeralda Rosales-Penarreal), Fernando Colunga (José Armando Penarreal De Velasco), Enrique Lizalde (Don Rodolfo Penarreal), Salvador Pineda (Dr. Lucio Malaver), Ignacio López Tarso (Melesio)
Země:
Mexiko
Rok výroby:
1997
Popis:
Jedné noci se narodí dvě děti - chlapec, a děvčátko. Teplo domova je však dopřáno jen chlapci, otec rodiny je totiž posedlý myšlenkou na syna, jako dědice svého jmění. Esmeralda se narodila slepá a čekající život v chudé rodině. Toto vše se ale stalo až po velké záměně, kterou doňa Blanca Peňarealová zosnovala s Domingou, která se domnívala, že holčička, která se Blance opravdu narodila je mrtvá. Děti tedy vyměnily.
Hodnocení:
50 %
Sledujte na:
RELAX RELAX Archív a všechna videa pořadů televize RELAX online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski