Sledovat seriál Esmeralda online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Esmeralda online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Esmeralda online
Žánr:
drama, romantický, telenovela
Režie:
Beatriz Sheridan, Marta Luna, Karina Duprez
Hrají:
Laura Zapata (Fátima Linares Viuda de Penarreal), Leticia Calderón (Esmeralda Rosales-Penarreal), Fernando Colunga (José Armando Penarreal De Velasco), Enrique Lizalde (Don Rodolfo Penarreal), Salvador Pineda (Dr. Lucio Malaver), Ignacio López Tarso (Melesio)
Země:
Mexiko
Rok výroby:
1997
Popis:
Jedné noci se narodí dvě děti - chlapec, a děvčátko. Teplo domova je však dopřáno jen chlapci, otec rodiny je totiž posedlý myšlenkou na syna, jako dědice svého jmění. Esmeralda se narodila slepá a čekající život v chudé rodině. Toto vše se ale stalo až po velké záměně, kterou doňa Blanca Peňarealová zosnovala s Domingou, která se domnívala, že holčička, která se Blance opravdu narodila je mrtvá. Děti tedy vyměnily.
Hodnocení:
50 %
Sledujte na:
RELAX

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.