Seriál Cirkus Bukowsky

Sledovat seriál
Cirkus Bukowsky
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Cirkus Bukowsky online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 134 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1317 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Poté, co je Nestor Bukowsky, psycholog a vysokoškolský pedagog, potomek emigrantů, zasažen sérií ran osudu, kdy přichází o práci, střechu nad hlavou, stejně tak o pravidelný zdroj peněz, rozhodne se opustit Prahu a vydat se vstříc novému životu v právě zděděné maringotce. V ten moment jeho život začíná nabírat podobu jízdy na řetízkovém kolotoči. Učí se žít mezi cirkusáky, prožívá platonický románek s akrobatkou Silvií, odolává tlakům principála a neustále kličkuje před zaujatým kriminalistou Kunešem. A záhady ho pronásledují na každém kroku... A co tomu všemu předcházelo? Nevinně vypadající sebevražda mladé studentky a Nestorovy milenky v jedné osobě. Kriminalista Kuneš se ovšem na případ dívá zcela jinak a z Nestora se stává podezřelý číslo jedna. Pátrání na vlastní pěst po možném vrahovi Edity nic nového nepřináší. Naopak. Přicházejí další vraždy.

Žánr: Krimi, Thriller
Režie: Jan Pachl
Hrají a postavy: Martin Pechlát, Pavel Řezníček, Hynek Čermák, Pedja Bjelac (Luka Coltello), Nela Boudová, Marika Šoposká
Scénář: Jan Pachl
Země: Česká republika
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 75 %

Seznam epizod

(3) Cirkus Bukowsky - sledovat
(4) Cirkus Bukowsky - sledovat
(5) Cirkus Bukowsky - sledovat
(6) Cirkus Bukowsky - sledovat
(7) Cirkus Bukowsky - sledovat
(8) Cirkus Bukowsky - sledovat
(9) Cirkus Bukowsky - sledovat
(10) Cirkus Bukowsky - sledovat
(11) Cirkus Bukowsky - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko