Sledovat seriál Chůva k pohledání online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Chůva k pohledání online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 95 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, rodinný, romantický Chůva k pohledání na !
  Sledovat Chůva k pohledání online
Žánr:
komedie, rodinný, romantický
Režie:
Peter Marc Jacobson
Hrají a postavy:
Fran Drescherová (Fran Sheffield), Charles Shaughnessy (Maxwell Sheffield), Daniel Davis (Niles), Lauren Laneová (Chastity Claire 'C.C.' Babcock), Nicholle Tomová (Margaret 'Maggie' Sheffield), Benjamin Salisbury (Brighton Sheffield)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Když Fran vyhodili z obchodu s kosmetikou, snažila se prodat poslední make-up. Narazila na dům Maxe Sheffielda (ovdovělý brodwayský producent se třemi dětmi), tomu se zalíbila, a tak ji najal jako chůvu ke svým ratolestem. I když nutno přiznat, že Franiny výchovné praktiky jsou poněkud zvláštní stejně tak i její účes, oblečení a zbytek rodiny.
Hodnocení:
70 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.