Sledovat seriál
Bílá princezna
online

Seriál Bílá princezna
  Trailer k pořadu Bílá princezna Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Výpravné historické drama Bílá princezna, natočené podle románu Philippy Gregoryové, vypráví příběh o moci, rodině, lásce a zradě, ve kterém můžeme sledovat jedno z nejbouřlivějších období britské historie unikátním pohledem žen. Manželství mezi Alžbětou z Yorku a králem Jindřichem VII. oficiálně znamenalo ukončení válek růží, ale reálná bitva o trůn ještě zdaleka neskončila.

Hrají a postavy: Jodie Comer (Princess Elizabeth), Jacob Collins-Levy (Henry VII), Chris Barnicoat (Tudor Guard), Rebecca Benson (Margaret Plantagenet), Mark Anthony Games (Tudor Servant), Ian Massey (Tudor Servant)
Země: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 78 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 5.5.2022 00:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko