Sledovat film
Zvonění ledu
online

Film Zvonění ledu
  Trailer k filmu Zvonění ledu Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Muže navštíví jeho rakovina. "Ahoj", povídá, "Jsem tvoje rakovina. Myslím, že by bylo dobré, kdybychom se navzájem trochu poznali." Zní to sice jako špatný vtip, ale bohužel to žádná legrace není. Rakovina se nastěhuje do jeho domu, velmi krásného stavení nedaleko Nîmes. Stavení, ve kterém žije spisovatel - spisovatel, který se rád napije. Sedm nebo osm lahví vína denně. Bílého, samozřejmě - je mnohem víc osvěžující než červené. Zničit tu věc. To první, co přijde člověku na mysl. Zničit tu hloupou rakovinu, bez ohledu na to, jak je přátelská. Shodit jí z nejbližší střechy. Uškrtit ji. Vzít pušku a střelit jí do břicha. Jenže rakovina je nesmrtelná. Pokaždé se sebere - a na spisovateli drží jako lepidlo. Je to velmi oddaná rakovina.

Žánr: Komedie
Režie: Bertrand Blier
Hrají a postavy: Jean Dujardin (Charles), Albert Dupontel (Le cancer de Charles), Anne Alvarová (Louisa), Myriam Boyerová (Le cancer de Louisa), Christa Theretová (Evguenia), Audrey Danaová (Carole)
Scénář: Bertrand Blier
Země: Francie
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 4.7.2022 22:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська