Sledovat film Sbohem Berthe online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Sbohem Berthe
  Sledovat 1531 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Bruno Podalydčs
Hrají a postavy:
Denis Podalydes (Armand (Miroslav Táborský)), Valérie Lemercierová (Alix), Isabelle Candelierová (Hélene), Catherine Hiegelová (bankéřova žena Suzanne), Michel Vuillermoz (Rovier Boubet), Bruno Podalydčs (Yvon Grinda)
Scénář:
Bruno Podalydčs, Denis Podalydes
Země:
Francie
Rok výroby:
2012
Popis:
Armand Lebrecq kdysi snil o tom, že bude kouzelníkem. Stal se z něho ale lékárník. Svoji ženu má stále rád, ale klidně by ji opustil kvůli energické Alex. Má to udělat nebo ne? Jednoho dne se však Armand dozví, že zemřela jeho babička Berthe. Cítí se trochu provinile, v poslední době se ji totiž moc nevěnoval. O to víc se zapojí do organizování jejího pohřbu. Neobratně, jak jinak.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko