Sledovat film Něžné kuře online

Přehrajte si film Něžné kuře online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, thriller Něžné kuře na !
  Trailer k filmu Něžné kuře   Sledovat Něžné kuře online
Žánr:
akční, komedie, thriller
Režie:
Philippe de Broca
Hrají a postavy:
Annie Girardotová (Lise Tanquerelleová), Philippe Noiret (Antoine Lemercier), Catherine Alricová (Christine Vallierová), Hubert Deschamps (Charmille), Paulette Dubostová (Matka), Roger Dumas (Inspektor Marcel Guérin)
Země:
Francie
Rok výroby:
1977
Popis:
Policejní komisařka Annie Girardotová a profesor řečtiny Philippe Noiret - jaký to nesourodý pár!

Před dvaceti lety spolu prožili románek. Teď je spolu znovu svedla dohromady málem tragédie. Lise Tanguerelleová (Annie Girardotová) dělá kariéru u policie, Antoine Lemericer (Philippe Noiret) je profesorem na sorbonnské univerzitě. Rčení, že stará láska nerezaví, platí i v jejich případě. Antoine je věčný rebel, proto mu své zaměstnání Lise zpočátku raději tají. Alespoň do té doby, než je brutálně zavražděn bývalý ministr a Lise je povolána do služby.
Hodnocení:
72 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski