Sledovat film Jeden hot a druhý čehý online

Přehrajte si film Jeden hot a druhý čehý online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Jeden hot a druhý čehý na !
  Trailer k filmu Jeden hot a druhý čehý   Sledovat Jeden hot a druhý čehý online
Žánr:
komedie
Režie:
Claude Zidi
Hrají a postavy:
Louis de Funes (Guillaume Daubray-Lacaze), Annie Girardotová (Bernadette Daubray-Lacazeová), Maurice Risch (Imbecil), Jean-Jacques Moreau, Genevieve Fontanel (Madam Berger), Jacques François
Země:
Francie
Rok výroby:
1978
Popis:
Bláznivá francouzská komedie o tom, jak těžký život může mít nadšená zahradnice s vášnivým vynálezcem a samozřejmě naopak.

Vynálezce a nevýznamný průmyslník Guillaume Daubray-Lacaze vynalezne cosi, co má využít znečištění ovzduší, a podaří se mu zmást delegaci Japonců, kteří si objednají hned 3000 kusů. V cestě stojí pouze několik problémů. Ten nejzásadnější zřejmě je, že Guillaume nemá žádnou továrnu, kde by byl schopen takové množství vyrobit. Rozhodne se proto, že bude obětovat každé místo ve svém domě. Ale možná se o tom měl zmínit nejprve své manželce, protože ta z jeho postupů příliš nadšená není...
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski