Sledovat film Zvěd online

Přehrajte si film Zvěd online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1127 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, western Zvěd na !
  Trailer k filmu Zvěd   Sledovat Zvěd online
Žánr:
dobrodružný, western
Režie:
Dshamjangijn Buntar, Konrad Petzold
Hrají a postavy:
Gojko Mitic (Weisse Feder), Nazagdorshijn Bazezegová, Klaus Manchen (seržant Anderson), Milan Beli (major Brannigan), Giso Weißbach (Brooks), Jürgen Heinrich (Hicks)
Země:
Německo, Mongolsko
Rok výroby:
1983
Popis:
Oddíl americké armády uloupí indiánskému kmeni velké stádo koní. Aby náčelník Gojko Mitič získal zvířata zpět, musí proti ozbrojené přesile použít důmyslnou lest.

Do poklidné indiánské vesnice vtrhne oddíl kavaleristů a plukovník oznámí náčelníkovi následující: stádo koní je zabaveno a indiáni mají vyčkat přesídlení do rezervace. Indiáni vědí, že jediným východiskem je pro ně odejít do Kanady, ale dlouhou cestu nemohou bez koní s dětmi a ženami vykonat. Podnáčelník Bílé Pero se rozhodne získat koně zpět. Lstí se dostane ke kavaleristům jako jejich zvěd. Brzy však v některých vojácích vzklíčí podezření, že jejich nový zvěd má něco "za lubem", a když se podruhé tajně vyplíží z jejich tábora, sledují ho. Po návratu do tábora je Bílé Pero odhalen a odsouzen - má být zastřelen. Poprava je však provedena slepými náboji, což zařídil seržant, který Bílému Peru vděčí za svůj život. Major však vše odhalí a vyhrožuje seržantovi válečným soudem. Jednotka se blíží k pevnosti Fort Lapway, kde, jak doufá, má nalézt zázemí a ochranu. Situace je však jiná...
Hodnocení:
62 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski