Sledovat film Apači online

Přehrajte si film Apači online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1298 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Apači
  Trailer k filmu Apači   Sledovat Apači online
Žánr:
Dobrodružný, Western
Režie:
Gottfried Kolditz
Hrají a postavy:
Gojko Mitic (Ulzana), Milan Beli (Johnson), Colea Rautu (Nana), Gerry Wolff (obchodník), Rolf Hoppe (Captain Burton), Leon Niemczyk (Ramon)
Země:
Německo, Rumunsko, SSSR
Rok výroby:
1973
Popis:
Náčelník Apačský bojovník Ulzana chce pomstít smrt svých bratrů, a tak vyráží na válečnou stezku proti bělošským kořistníkům.

Mexická důlní společnost, která těží na apačském území měď, pořádá každoroční oslavu, na níž Indiáni dostávají mouku. Přijíždí na ni i mladý náčelník Ulzana, a právě on objeví v jednom voze ukryté dělo. Padne však do zajetí, dřív než stačí promluvit. Do bezbranných Indiánů náhle začnou pálit děla a pušky. Pouze několik bojovníků spasí holý život - a spolu s nimi prchá i Ulzana, jemuž se podařilo osvobodit. Jeho žena se však stala obětí kulky. Po tomto masakru Apači přísahají pomstu a neprodleně ji začnou uskutečňovat. Jejich nepřátelé Mexičané v té době opravdu nemají o starosti nouzi - do země už pronikají americké průzkumné jednotky a válka je na spadnutí...
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski