Film
Banánový Joe

Film Banánový Joe
  Trailer  k filmu Banánový Joe
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Banánový Joe

Trable dobrosrdečného obchodníčka nedotčeného civilizací, který se musí k povolení prodávat banány doslova profackovat.
Banánový Joe přijíždí z odlehlé vesnice do města s bárkou plnou ovoce. Prvotřídní kvalita jeho banánů mu však není nic platná. Nejdřív potřebuje získat prodejní licenci, jenže ty má pod palcem mafie, a jak se má prosťáček, který nemá ani rodný list, vyznat v labyrintu úřadů? Joe by rád vše vyřešil po dobrém, ale když není zbytí, nastupuje druhá možnost, úder jeho úctyhodné pěsti. Pomůže mu herkulovská síla k vytoužené banánové koncesi, nebo skončí v kriminále?

Originální název:

Banana Joe

Režie: Steno
Hrají a postavy: Bud Spencer (Banana Joe), Marina Langnerová (Dorianne), Mario Scarpetta (Manuel), Gianfranco Barra (Torsillo), Enzo Garinei (Ingegner Moreno), Gunther Philipp (Sarto)
Země: Itálie, Německo
Rok výroby: 1982
Hodnocení: 63 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina