Sledovat film Ztracenci online

Přehrajte si film Ztracenci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Ztracenci
  Trailer k filmu Ztracenci   Sledovat Ztracenci online
Žánr:
Drama
Režie:
Miloš Makovec
Hrají a postavy:
Stanislav Fišer (infantryman), Vladimír Hlavatý (hussar), Vladimír Klemens, Radovan Lukavský (Jira), Gustáv Valach (cuirassier), Alena Vránová (Baruska)
Země:
Československo
Rok výroby:
1956
Popis:
Dramatický historický příběh podle povídky Aloise Jiráska.

Tři tereziánští vojáci - kyrysník, pěšák a husar - se náhodně setkají v lesích za prusko-rakouské války. Válka na každém z nich zanechala hluboké stopy. Kyrysník je dezertér na útěku, zatímco pěšák se chce jen podívat na pár dnů domů za svou milou Baruškou, kterou sedm let neviděl. Husar odmalička zná jen vojenské prostředí a pronásleduje ho vzpomínka na dítě, které v opilosti vlastníma rukama zabil. Vojáci naleznou dočasný úkryt v chalupě sedláka Jíry. Ukáže se, že Jíra si před třemi lety vzal za ženu právě pěšákovu Barušku. Když se všechno vysvětlí, musejí tři "ztracenci" vzít opět do rukou zbraně, kterých se již nechtěli dotknout. To když stavení začne rabovat horda nepřátel...
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski