Film
Den sedmý, osmá noc

Film Den sedmý, osmá noc
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Jeden z trezorových filmů zobrazuje navenek sice tragikomickou, ale přitom stále vypjatější situaci v malé osadě, ohrožené neznámými útočníky. Zvlášť pozoruhodná je rovina pašijových herců, kteří jako by sami prožívali Kristovu bezmoc při útocích zdivočelého a pomstychtivého davu; vynikající herecký výkon nabídl Josef Bek coby Ježíšův představitel. Bravurně napsaná i zahraná výpověď o chování lidí ve chvílích nejistoty.

Žánr: Drama
Režie: Evald Schorm
Hrají a postavy: Jan Libíček (Joker), Josef Bek (Baritone / Christ), Karel Bělohradský, Nina Divíšková (Train Dispatcher's Wife), Květa Fialová (novinář), Jiří Hálek (Train Dispatcher)
Rok výroby: 1969
Hodnocení: 65 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська