Sledovat film
Zrcadlo nenávisti
online

Film Zrcadlo nenávisti
Přehrajte si film Zrcadlo nenávisti HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 507 filmů a 157 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Zrcadlo nenávisti

Detektivní příběh podle povídky H. Proškové Křivý prostor.
Objasnění tajemných a nevysvětlitelných proměn bytu v zapadlé, tiché uličce Starého Města znepokojuje malíře Horáce natolik, že se rozhodne přijít všem záhadnostem na kloub i na vlastní pěst. Události však dostávají nečekané obrátky …

Žánr: Krimi, Povídkový
Režie: Dušan Klein
Scénář: Václav Šašek
Rok výroby: 1987
Hodnocení: 61 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 7.12.2023 21:41

Recenze filmu Zrcadlo nenávisti:

Slusna ceska kriminalka, kde hra Rudolf Hrusinsky. Ale ze za normalizacie sa tocili aj lepsie veci, dam len 67 %
60% Martin7414
Příjemná televizní detektivní inscenace z pátrajícím Jiřím Bartoškou ´amatérem´ a Rudolfem Hrušínským coby kriminalistou v důchodu. Námět o amatérských pátračích byl za normalizace používán velmi často a nejen ve snímcích pro televizi. Tento se ničím neodlišuje a tak ho nelze opomenout. Velice klidné tempo sice uspává, ale to už je takový neduh inscenací. Příběh je zajímavý a vcelku dobře i napsaný. Velice to však po technické stránce kazí flashbacky, které vytvářejí obraz, jakoby byl divák náhle omámen nějakými halucinogeny. Jinak to asi ve své době udělat nešlo. Na celém snímku je příjemné vidět skromného ´Rudlu´, který je tu ze všech ve svém projevu naprosto nejlepší. Tento televizní počin rozhodně patří do zlatého televizního fondu.
80% martin.mickey.stusak
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina