Film Zlaté oko

Sledovat film
Zlaté oko
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Tento muž je nebezpečný profesionální špión, s označením 00, které mu dává právo zabíjet!!!
Když James Bond před několika lety likvidoval s agentem 006 Alecem sovětskou továrnu na biochemické zbraně, netušil, že se s účastníky téhle destruktivní mise opět po létech setká. Bývalý velitel vojenské ochranky generál Urumov teď tvoří výkonný tandem se smrtelně nebezpečnou nymfomankou Xenií - oba jsou na výplatní listině ruské mafie. A tahle organizace se právě zmocnila vojenského útočného sateliu Zlaté oko, kterým může terorizovat svět. Britská tajná služba vyhlašuje stav ohrožení a madam "M" vysílá do akce svého nejlepšího muže, agenta 007.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Krimi, Thriller
Režie: Martin Campbell
Hrají a postavy: Pierce Brosnan (James Bond), Sean Bean (Alec Trevalyan), Izabella Scorupcová (Natalya Fyodorovna Simonová), Famke Janssenová (Xenia Zaragevna Onatoppová), Joe Don Baker (Jack Wade), Judi Denchová (M)
Scénář: Ian Fleming, Michael France, Jeffrey Caine, Bruce Feirstein
Země: Velká Británie, USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko