Sledovat film Životy tých druhých online

Přehrajte si film Životy tých druhých online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Životy tých druhých na !
  Trailer k filmu Životy tých druhých   Sledovat Životy tých druhých online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Florian Henckel von Donnersmarck
Hrají a postavy:
Martina Gedecková (Christa-Maria Sieland), Ulrich Mühe (Náčelník Gerd Wiesler HGW XX/7), Sebastian Koch (Georg Dreyman), Ulrich Tukur (Podplukovník Anton Grubitz), Thomas Thieme (Ministr Bruno Hempf), Hans-Uwe Bauer (Paul Hauser)
Země:
Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Kde je moc neomezená, soukromí nic neznamená.

Celovečerní režijní debut Floriana Henckela von Donnersmarcka nelze označit jiným slovem než velkolepý: poté, co vzbudil pozornost filmového publika svými působivými a uznávanými krátkými filmy, zaměřil se s pomocí historiků a lidí s vlastními zkušenostmi z komunistické NDR. Výsledek jeho úsilí - film Životy těch druhých - je zcela výjimečným obrazem syrové atmosféry NDR, který vybočuje z řady převážně komediálních snímků, jenž se tímto obdobím dosud zabývaly. Je nejen velmi intenzivním a působivým thrillerem, ale zároveň dojemným milostným příběhem. Píše se rok 1984 a do pádu obávaného režimu ve Východním Německu zbývá necelých šest let. Vládnoucí Jednotná socialistická strana upevňuje svou pozici pomocí nemilosrdného systému monitorování a manipulace s potenciálně nebezpečnými lidmi, k čemuž využívá tajnou policii Stasi.Věrný stoupenec režimu, kapitán Gerd Wiesler se ve snaze o kariérní postup pustí do shromažďování kompromitujících důkazů proti známému divadelnímu dramatikovi Georgovi Dreymanovi a jeho atraktivní přítelkyni Christě-Marii Sieland,která krátce předtím učarovala mocnému ministrovi kultury. Jakmile se však do světa dvou divadelních hvězd ponoří, začne být jejich životy fascinován a uvědomí si omezenost své vlastní existence. Film získal 7 Německých cen Lola, je nominován na Evropský film roku a Německým kandidátem na Oscara.
Hodnocení:
84 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.