Sledovat film Zítra se bude tančit všude online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zítra se bude tančit všude
  Trailer k filmu Zítra se bude tančit všude   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Hudba & Umění, Muzikály
Režie:
Vladimír Vlček
Hrají a postavy:
Zdeněk Buchvaldek (Aniččin milý šofér Pavel), Eva Kubešová (Alena), Miloš Nesvadba (Lojza), Marcela Martínková (Valentova dcera Rozárka), Jiří Vala (malý Mirek), Jiří Adamíra (Ruda)
Scénář:
Pavel Kohout, Božena Šochová, Vladimír Vlček
Země:
Československo
Rok výroby:
1952
Popis:
Proslulý budovatelský příběh, který napsal Pavel Kohout, se odehrává v tanečním a pěveckém souboru, kde rovněž mohou intrikovat protistátní živly. Zejména kolísavý intelektuál by mohl stát jejich snadnou kořistí, ale naštěstí včas zasáhne obětavá svazačka - mladík nalezne nový smysl života a spolu se souborem se úspěšně prosadí i na mezinárodním uměleckém festivalu.
Hodnocení:
43 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko