Sledovat film Žít a nechat zemřít online

Přehrajte si film Žít a nechat zemřít online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1327 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Žít a nechat zemřít
  Trailer k filmu Žít a nechat zemřít   Sledovat Žít a nechat zemřít online
Žánr:
Akční, Dobrodružný
Režie:
Guy Hamilton
Hrají a postavy:
Roger Moore (James Bond), Yaphet Kotto (Kananga), Jane Seymourová, Clifton James (Šerif J.W. Pepper), Julius Harris (Tee Hee), Geoffrey Holder (Baron Samedi)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1973
Popis:
Doplňte svou jedinečnou sbírku filmů s agentem 007!

Vražda v sídle OSN přivádí Bonda do USA. Stopy vedou do Orleansu, kde sídlí gang překupníků drog. Odtud se agent 007 vydává na tajemný ostrov San Monique v Karibském moři ovládaný kultem Voodoo. Nebyl by první běloch, který by zde zemřel mysteriózní smrtí, jestliže se pokusí odhalit tajemství maskovaných plantáží, díky nimž může získat doktor Kananga tuny heroinu. Jakou roli v tomto případu sehraje Solitaire, žena, která dokáže předpovídat budoucnost z karet? Přivádí sice Jamese Bonda na stopu, ale zároveň její věštba znamená i ohrožení života. Ve filmu Žít a nechat zemřít se poprvé představil jako James Bond Roger Moore.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski