Sledovat film Ženich na útěku online

Přehrajte si film Ženich na útěku online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Ženich na útěku na !
  Trailer k filmu Ženich na útěku   Sledovat Ženich na útěku online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Gary Sinyor
Hrají a postavy:
Chris O Donnell (Jimmie Shannon), Renée Zellwegerová (Anne), Artie Lange (Marco), Edward Asner (Gluckman), Hal Holbrook (O Dell), James Cromwell (Kněz)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Ožeň se, předej svůj genetický materiál a 100 milionů bude tvých. Ne? Tak si trhni... Chris O Donnell v titulní roli milostné komedie, která přišla o počestnost s groteskou.

Dědeček Jimmieho Shannona byl podivín a nestálost jeho vnuka mu vždycky lezla krkem. Není tedy divu, že když zemřel, zanechal Jimmiemu tu nejpodivnější závěť o jaké jste kdy slyšeli. Jimmie má zdědit 100 milionů dolarů, pokud - se ožení, zůstane ženatý nejméně deset let a během prvních pěti z nich zplodí potomka. Jo... a svatbu musí stihnout do svých 30. narozenin. Což je zítra. Shodou okolností však Jimmieho po třech letech známosti opustila dívka jeho srdce a teď má proto jen 24 hodin na to aby si ji buď udobřil nebo za ni našel odpovídající náhradu. A zatímco první možnost pořád naráží na hradbu odmítavého mlčení, přede dveřmi se pomalu začínají houfovat kandidátky možnosti druhé. Protože milionáře na ženění nenajdete na ulici každý den!
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.