Film
Ženich na útěku

Film Ženich na útěku
  Trailer  k filmu Ženich na útěku
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Má pouhých 24 hodin na to, aby se oženil a získal milionové dědictví.
Jimmie Shannon je svobodný mládenec, který pracuje v dědečkově firmě, užívá si života a někdy uvažuje o tom, že by se mohl také oženit. Najednou má pocit, že sympatická Anne, s kterou se zná asi rok, je ta pravá. Bohužel v milostných vyznáních a žádostech o ruku Jimmie není sběhlý. Romantický večer v luxusní restauraci se díky jeho neschopnosti rázem změní v dokonalou prohru. Uražená Anne se rozhodne, že z města raději odletí, aby zapomněla na Jimmyho. Toho v zápětí zaskočí smutná zpráva o smrti jeho bohatého dědečka. Ten sice byl podivín, ale nestálost vnuka mu vždycky lezla krkem. Proto odkáže Jimmiemu 120 milionů dolarů, jež může získat jen pokud splní tři podmínky: má se oženit do doby než završí 30 let, musí zůstat nejméně deset let ženatý a během prvních pěti let zplodit potomka. Největší problém je v tom, že Jimmiemu nezbývá moc času, aby si našel nevěstu, protože narozeniny má již zítra…

Originální název:

The Bachelor

Žánr: Romantický, Komedie
Režie: Gary Sinyor
Hrají a postavy: Chris O Donnell (Jimmie Shannon), Renée Zellwegerová (Anne), Artie Lange (Marco), Edward Asner (Gluckman), Hal Holbrook (O Dell), James Cromwell (Kněz)
Scénář: Roi Cooper Megrue
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 50 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina