Sledovat film
Země naděje
online

Film Země naděje
  Trailer  k filmu Země naděje
Přehrajte si film Země naděje HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 540 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Země naděje

Obchodník Steve Butler přijíždí se svou obchodní partnerkou Sue Thomason do venkovského městečka. Město je silně otřesené ekonomickou krizí a oba obchodníci cítí šanci na uzavření výhodného obchodu s odkoupením majetku místních obyvatel. Měla by to být jediná možnost na záchranu celého města. Ze snadného byznysu se ale najednou stává ostrý boj, vedený místním uznávaným učitelem Samem Yatesem, který získává mocného spojence v Dustinovi Noblem, který vede proti chystanému obchodu, ale hlavně Steveovi ostrou veřejnou kampaň.

Originální název:

Promised Land

Žánr: Drama
Režie: Gus Van Sant
Hrají a postavy: Matt Damon (Steve Butler), Benjamin Sheeler (obsluha), Terry Kinney (David Churchill), Carla Bianco (servírka), Joe Coyle (Michael Downey), Hal Holbrook (Frank Yates)
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 31.1.2024 22:50

Recenze filmu Země naděje:

Obyčejný příběh o tom, jak přesvědčit městečko v buranově, aby si nechali udělat vrt na zemní plyn, neoživili ani jinak skvělí herci jako jsou Matt Damon a Frances McDormand.. Nuda :-(
40% venison85
Matta Damona /Bourne trilogia, Good Will Hunting/ hodne mam rad a uznavam a Frances McDormand /lepsi pozde nezli pozdeji/ vie hrat, ale tematicky je film hrozny. Pribeh nema dohromady co ponuknut, strhujucejsieho momentu prakticky niet, dialogy miestami az nepocuvatelne ...... prepadaku sa necudujem, a pre mna hruza : 5 %
20% Martin7414
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina