Sledovat film Zběsilá krev online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zběsilá krev
  Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Historický
Režie:
Marco Tullio Giordana
Hrají a postavy:
Monica Bellucciová (Luisa Ferida), Alessio Boni (Golfiero Goffredi / Taylor), Luca Zingaretti (Osvaldo Valenti), Maurizio Donadoni (Vero Marozin), Tresy Taddeiová (Irene), Luigi Diberti (Cardi)
Scénář:
Marco Tullio Giordana, Leone Colonna, Enzo Ungari
Země:
Itálie, Francie
Rok výroby:
2008
Popis:
Osvaldo Valenti a Luisa Ferida byli známou italskou hereckou dvojicí. Stali se hvězdami fašistické kinematografie a jejich soukromý život byl podobně bouřlivý jako většina postav, které ztvárňovali. Na sklonku 2. světové války se však dostali do hledáčku partyzánů jako kolaboranti a nad jejich hlavami se začala vznášet hrozba smrti.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko