Film Dogman

Sledovat film
Dogman
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Na chudém předměstí mezi metropolí a divočinou platí jen zákon nejsilnějšího. Marcello zde dělí svůj čas mezi práci v skromném salónu pro psy a láskyplnou péči o dceru. Bohužel do jeho života zasahuje i neurvalý Simoncino, bývalý boxer a surovec, který terorizuje celé okolí. Drobného a citlivého Marcella k němu poutá nejednoznačný a ponižující vztah. Ve snaze vrátit svému životu důstojnost naplánuje zoufalou pomstu a jeho akce vede k nečekanému výsledku.

Žánr: Drama, Krimi, Thriller
Režie: Matteo Garrone
Hrají a postavy: Marcello Fonte (Marcello), Edoardo Pesce (Simoncino), Nunzia Schiano (Simoncino's matka), Adamo Dionisi (Franco), Francesco Acquaroli (Francesco), Alida Baldari Calabria (Sofía)
Scénář: Ugo Chiti, Massimo Gaudioso, Matteo Garrone, Damiano D'Innocenzo, Fabio Roberto D'Innocenzo, Giulio Troli
Země: Itálie, Francie
Rok výroby: 2018
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko