Film Velká nádhera

Sledovat film
Velká nádhera
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Magická a čistá krása se skrývá až pod povrchem.
Vizuálně podmanivé komediální drama o hledání smyslu vlastní existence a smíření se s věčně plynoucím časem a stárnoucím tělem. A nad tím vším stojí Řím jako krásná, avšak mrtvá diva. Již v úvodu filmu nás Biggazziho obrazové kompozice, závratné uhly záběrů a snové změny velikosti záběrů vtáhnou do slunečného svůdného Říma, kde se nám zpod majestátních děl římských a světových dějin umění odkrývají drobné postavy lidí, působících bizarně až exoticky. Dvojpólovost života a umění a hledání skutečné krásy jsou klíčovými motivy Sorrentinova snímku, poukazující na to, že pod nablýskaným, ale i ne příliš vábným povrchem se může skrývat oslnivá krása.

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Paolo Sorrentino
Hrají a postavy: Toni Servillo (Jep Gambardella), Carlo Verdone (Romano), Sabrina Ferilliová (Ramona), Carlo Buccirosso (Lello Cava), Iaia Forteová (Trumeau), Pamela Villoresiová (Viola)
Scénář: Umberto Contarello, Paolo Sorrentino
Země: Itálie, Francie
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko