Sledovat film Veľká nádhera online

Přehrajte si film Veľká nádhera online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Veľká nádhera na !
  Trailer k filmu Veľká nádhera   Sledovat Veľká nádhera online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Paolo Sorrentino
Hrají a postavy:
Toni Servillo (Jep Gambardella), Carlo Verdone (Romano), Sabrina Ferilliová (Ramona), Carlo Buccirosso (Lello Cava), Iaia Forteová (Trumeau), Pamela Villoresiová (Viola)
Země:
Itálie, Francie
Rok výroby:
2013
Popis:
Magická a čistá krása se skrývá až pod povrchem.

Vizuálně podmanivé komediální drama o hledání smyslu vlastní existence a smíření se s věčně plynoucím časem a stárnoucím tělem. A nad tím vším stojí Řím jako krásná, avšak mrtvá diva. Již v úvodu filmu nás Biggazziho obrazové kompozice, závratné uhly záběrů a snové změny velikosti záběrů vtáhnou do slunečného svůdného Říma, kde se nám zpod majestátních děl římských a světových dějin umění odkrývají drobné postavy lidí, působících bizarně až exoticky. Dvojpólovost života a umění a hledání skutečné krásy jsou klíčovými motivy Sorrentinova snímku, poukazující na to, že pod nablýskaným, ale i ne příliš vábným povrchem se může skrývat oslnivá krása.
Hodnocení:
77 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski