Sledovat film Zastav a nepřežiješ 2: Vysoké napětí online

Přehrajte si film Zastav a nepřežiješ 2: Vysoké napětí HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, krimi, thriller Zastav a nepřežiješ 2: Vysoké napětí na Filmbox!
  Trailer k filmu Zastav a nepřežiješ 2: Vysoké napětí   Sledovat Zastav a nepřežiješ 2: Vysoké napětí online
Žánr:
akční, komedie, krimi, thriller
Režie:
Brian Taylor, Mark Neveldine
Hrají a postavy:
Jason Statham (Chev Chelios), Amy Smartová (Eve Lydon), Dwight Yoakam (Doc Miles), Efren Ramirez (Venus), Julanne Chidi Hillová (Dark Chocolate), Jose Pablo Cantillo (Ricky Verona)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Ještě intenzivnější, ještě akčnější... Zastav a nepřežiješ 2 je adrenalinový šok, který vás nenechá vydechnout. Ve snímku Zastav a nepřežiješ byl nájemnému vrahovi Chevu Cheliosovi do těla vpraven jed, který ho zabije, pokud neudrží své srdce v nepřetržitém stresu. V tomto vysoko-oktanovém pokračování čínská mafie ukradne Cheliosovo téměř nezničitelné srdce a vymění ho za bateriově poháněnou náhradu, která vyžaduje pravidelné dávky elektřiny, aby se udržela v chodu. Odhodlání získat své skutečné srdce zpět a touha po pomstě jsou jeho hnacím motorem. Chev Chelios se vydává na zběsilou honičku ulicemi L.A. a sejme každého, kdo se mu postaví do cesty.
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski