Sledovat film Zajíček bez oušek online

Přehrajte si film Zajíček bez oušek HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Zajíček bez oušek na Prima MAX!
  Trailer k filmu Zajíček bez oušek   Sledovat Zajíček bez oušek online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Til Schweiger
Hrají a postavy:
Pasquale Aleardi (právník), Lena Amende (C Prominente), Anne-Sophie Briestová (Ministerluder Mandy), Yvonne Catterfeld (Klitschkos Verlobte), Claudia Fritzscheová (zdravotní sestra), Volker Hohmann (Taxifahrer 2)
Země:
Německo
Rok výroby:
2007
Popis:
Novinář a pověstný sukničkář Ludo Dekker dostane od soudkyně neobvyklý trest. Musí na veřejné práce jako asistent do mateřské školky. Tam narazí na svoji bývalou spolužačku, šedou myšku Annu. Anna se mu znaží práci co nejvíc znepříjemnit, jako ponížení za to, co jí prováděl na základní škole. Co se škádlívá, rádo se mívá a Anna a Ludo se do sebe zamilují. Ale co bude, až si Ludo odpracuje svoje hodiny veřejných prací?
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski