Film
Už je tady zas

Film Už je tady zas
  Trailer k filmu Už je tady zas Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Vůdce je zpět!
Téměř sedmdesát let po válce se Adolf Hitler překvapeně probouzí v dnešním Berlíně. Město sotva poznává, po prvotním šoku se však rychle vzpamatuje a začíná novou kariéru jako komik - všemi je totiž považován za dokonalého imitátora sebe samého. Postupně se stává televizní hvězdou, jeho ambice však vždy byly mnohem vyšší.

Žánr: Komedie
Režie: David Wnendt
Hrají a postavy: Oliver Masucci (Adolf Hitler), Fabian Busch (Fabian Sawatzki), Christoph Maria Herbst (Christoph Sensenbrink), Katja Riemannová (Katja Bellini), Franziska Wulf (Vera Krömeier), Lars Rudolph (Kioskbesitzer)
Země: Německo
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 70 %
Vysíláno na: JOJ Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська