Sledovat film Už je tady zas online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Už je tady zas
  Trailer k filmu Už je tady zas   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
David Wnendt
Hrají a postavy:
Oliver Masucci (Adolf Hitler), Fabian Busch (Fabian Sawatzki), Christoph Maria Herbst (Christoph Sensenbrink), Katja Riemannová (Katja Bellini), Franziska Wulf (Vera Krömeier), Lars Rudolph (Kioskbesitzer)
Země:
Německo
Rok výroby:
2015
Popis:
Vůdce je zpět!

Téměř sedmdesát let po válce se Adolf Hitler překvapeně probouzí v dnešním Berlíně. Město sotva poznává, po prvotním šoku se však rychle vzpamatuje a začíná novou kariéru jako komik - všemi je totiž považován za dokonalého imitátora sebe samého. Postupně se stává televizní hvězdou, jeho ambice však vždy byly mnohem vyšší.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski