Sledovat film
Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky
online

Film Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky
  Trailer k filmu Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Dobrodružství plné zábavy je zpět!
Malá Kirra odjíždí ze svého australského domova, aby strávila s dědečkem léto v Jižní Africe. Zanedlouho objeví mládě kosatky, které uvízlo na mělčině nedaleko dědečkova upadajícího přímořského zábavního parku. Pojmenuje svého nového kamaráda Willy - a pustí se do obtížného zápasu, aby vrátila velrybu zpátky k jejímu hejnu dřív, než dědečkův chamtivý konkurent udělá z Willyho výdělečnou atrakci svého elegantního zábavního parku.

Režie: Will Geiger
Hrají a postavy: Bindi Irwin (Kirra Cooperová), Mike Falkow, Beau Bridges (Gus Grisby), Bongolethu Mbutuma (Mansa), Siyabulela Ramba, Stephen Jennings (Rolf van der Woods)
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 50 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 26.11.2022 15:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська