Film Zachraňte Willyho 3

Sledovat film
Zachraňte Willyho 3
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Oblíbená kosatka a její kamarád, dospívající chlapec Jesse, se opět setkávají, tentokrát proto, aby se postavili ilegálním velrybářům.
Kosatka Willy se setkává s přítelem Jessem, jenž pomalu dospívá a o prázdninách pracuje na malé výzkumné lodi u pobřeží Tichého oceánu. Willyho a jeho rodinu však ve stejných vodách ohrožuje velrybářská loď, jejíž posádka se zabývá nelegálním lovem. Jesse na svou stranu získá desetiletého velrybářova syna Maxe, který se musí podřizovat tradici rodiny. S pomocí dospělých přátel se chlapcům podaří lovce usvědčit a odevzdat do rukou policie. Max přitom neztratí respekt před svým otcem: jejich rodinné pouto je kupodivu tímto konfliktem vzájemně posíleno.

Žánr: Dobrodružný, Drama, Rodinný
Režie: Sam Pillsbury
Hrají a postavy: Jason James Richter (Jesse), August Schellenberg (Randolph Johnson), Annie Corleyová (Drew Halbertová), Vincent Berry (Max Wesley), Patrick Kilpatrick (John), Tasha Simmsová (Mary)
Scénář: Keith A. Walker, Keith Walker, John Mattson
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 48 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko