Sledovat film Z cizího krev neteče online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Z cizího krev neteče
  Trailer k filmu Z cizího krev neteče   Sledovat 1401 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Seth Gordon
Hrají a postavy:
Jason Bateman (Sandy), Melissa McCarthyová (Diana), Jon Favreau (Harold Cornish), Amanda Peetová (Trish Patterson), T.I. (Julian), Genesis Rodriguez (Marisol)
Scénář:
Craig Mazin, Jerry Eeten
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Co všechno se vám může stát, když vám někdo ukradne totožnost?

Neomezený zdroj peněz umožňuje Dianě život na vysoké noze na předměstí Orlanda. Má to jenom jeden háček: své nákupy financuje platební kartou, která patří muži jménem Sandy Patterson . Sandy, jenž žije na druhé straně Ameriky, má pouhý týden na to, aby podvodnici nalezl, jinak přijde o vše. A věřte, že skutečný Sandy Patterson si nebude brát žádné servítky, aby své jméno očistil.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko