Film
Vyfič!

Film Vyfič!
  Trailer  k filmu Vyfič!
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Vyfič!

Přidej se k rebelkám.
Teenagerovská komedie s talentovanou mladou hvězdou Ellen Page a se slavnou Drew Barrymore. Jak může mladá holka uniknout z nudy maloměsta v Texasu? Soutěž krásy nefunguje, ty slečinky jsou tam všechny divný. Ale v Austinu je závod na kolečkových bruslích, to by mohlo fungovat. A jestli se na bruslích nepobaví znuděná holka z Texasu, tak diváci určitě ano.

Originální název:

Whip It

Žánr: Komedie, Drama
Hrají a postavy: Sarah Habel (Corbi), Shannon Eagen (Amber), Edward Austin Austin (koordinátor), Mary Callaghan Lynch (Val), Ellen Pageová (Bliss Cavendarová), Jimmy Fallon ('Hot Tub' Johnny Rocket)
Scénář: Shauna Cross
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 69 %
Vysíláno na: Paramount Network
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina