Film
Vy nám taky, šéfe!

Film Vy nám taky, šéfe!
  Trailer  k filmu Vy nám taky, šéfe!
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Vy nám taky, šéfe!

Jedeme v tom všichni.
Film vypráví příběh několika lidí, kterým zdánlivě sama od sebe spadne do klína neočekávaná životní příležitost. Účetní v důchodu Karlička, pubertální textař Miki, mimoidní grafik Kamil, mladá manažerka Tereza, i jejich šéf, neambiciózní flákač a příležitostný herec Leo neměli ještě donedávna ani tušení, že by na nějakém podobném „atraktivním" místě mohli vůbec kdy pracovat. A také nemají tušení jak to v takové reklamce vlastně chodí.

Žánr: Komedie
Režie: Martin Kotík
Hrají a postavy: Mahulena Bočanová (šéfová), Ladislav Hampl (Miki), Iva Janžurová (účetní Karlička), Dominika Kadlckova (hospodyně), David Kraus (Patrik), Ljuba Krbová (Mrázová)
Scénář: Petr Nepovím
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 44 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina