Sledovat film Vy nám taky, šéfe! online

Přehrajte si film Vy nám taky, šéfe! online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1369 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Vy nám taky, šéfe!
  Trailer k filmu Vy nám taky, šéfe!   Sledovat Vy nám taky, šéfe! online
Žánr:
Komedie
Režie:
Martin Kotík
Hrají a postavy:
Mahulena Bočanová (šéfová), Ladislav Hampl (Miki), Iva Janžurová (účetní Karlička), Dominika Kadlckova (hospodyně), David Kraus (Patrik), Ljuba Krbová (Mrázová)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2008
Popis:
Jedeme v tom všichni.

Česká komedie Vy nám taky, šéfe! se odehrává v prostředí prestižní reklamní agentury Mráz Media, vedené schopným managerem Ivanem Mrázem, který právě nabírá nové zaměstnance do svého týmu. Film vypráví příběh několika lidí, kterým zdánlivě sama od sebe spadne do klína neočekávaná životní příležitost. Účetní v důchodu Karlička, pubertální textař Miki, mimoidní grafik Kamil, mladá manažerka Tereza, i jejich šéf, neambiciózní flákač a příležitostný herec Leo neměli ještě donedávna ani tušení, že by na nějakém podobném "atraktivním" místě mohli vůbec kdy pracovat. A také nemají tušení jak to v takové reklamce vlastně chodí. Partě "loserů" se zdánlivě nabízí životní šance. Když zjistí, že všechno je úplně jinak, boj o vysněnou práci pro ně teprve začíná... Komedie Vy nám taky, šéfe! je především o tom, že i "slabší" mohou zvítězit, pokud opravdu chtějí a snaží se o něco, na čem jim opravdu záleží. A také o tom, že některé věci musíte udělat, i když víte, že jsou nebezpečné a nemají téměř naději na úspěch. A mimoto si u toho můžete užít ještě spoustu legrace.
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski