Film
Skřítek

Film Skřítek
  Trailer  k filmu Skřítek
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Skřítek

Řeznická groteska.
Eva Holubová a Boleslav Polívka v hlavních rolích grotesky o rodině, která poprvé zakouší kouzla, nástrahy a strasti moderního velkoměsta.

Žánr: Komedie
Režie: Tomáš Vorel
Hrají a postavy: Bolek Polívka (Otec), Tomáš Vorel ml. (Synáček), Eva Holubová (Matka), Anička Marhoulová (Dceruška), Tomáš Vorel (Policista), Anna Marhoulová
Scénář: Tomáš Vorel
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: ČT art

Recenze filmu Skřítek:

K tomuhle filmu mám jenom jedno slovo - HALUZ. Ale fakt totální :) Film obsazenej hodně dobrýma hercema, docela vtipnej, docela o ničem, ale hlavně opravdu originální. Nikdy sem nic podobnýho neviděla - tim myslim hlavně to, že se tam nemluví. Skřítek mě tam přišel trapnej a nebejt drahokamu i dost zbytečnej. Ale jinak sem se celkem bavila.
70% LucicekF
Byl to docela dobrý nápad, i když jsem tak trochu čekala poklad na konci duhy. No, mělo to i pár náznaků komediálních prvků, těžko ale říct že by byly nějak dobré. Spíš to bylo děsivé, herecky i obsahově. Tak nějak se mi to prostě nelíbilo, nemělo to smysl ani řád.
20% Trexes
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina