Film Vrah skrývá tvář

Sledovat film
Vrah skrývá tvář
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Major Kalaš a nadporučík Varga vyšetřují tři vraždy mladých žen, které mají pravděpodobně společného pachatele.
V lese nedaleko Drahovic je objevena mrtvola mladé ženy. Na místo přijíždí zkušení kriminalisté, rozbíhá se obvyklý kolotoč namáhavého vyšetřování. Podezřelých je mnoho a slepých cest ještě více. V okamžiku, kdy se zdá, že pátrání definitivně uvízne na mrtvém bodě, je objevena další mrtvá dívka. Kriminalisté se odhodlávají k riskantnímu kroku, který je však jedinou šancí objevit vraha unikajícího spravedlnosti.

Žánr: Drama, Krimi
Režie: Petr Schulhoff
Hrají a postavy: Jaroslav Moučka (Bures), Zdeněk Kutil (král), Ferdinand Kruk (král), František Peterka (Kyncl), Jindřich Světnica (Michal), Miloš Willig (policista)
Scénář: Lubomír Možný, Petr Schulhoff
Země: Československo
Rok výroby: 1966
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko