Sledovat film Sezóna zabíjení online

Přehrajte si film Sezóna zabíjení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, thriller Sezóna zabíjení na !
  Trailer k filmu Sezóna zabíjení   Sledovat Sezóna zabíjení online
Žánr:
akční, drama, thriller
Režie:
Mark Steven Johnson
Hrají a postavy:
Robert De Niro (Benjamin Ford), John Travolta (Emil Kovac), Milo Ventimiglia (Chris Ford), Elizabeth Olin (Sarah Fordová), Diana Lyubenova (Elena), Kalin Sarmenov (Srb)
Země:
Belgie
Rok výroby:
2013
Popis:
Nejčistší forma války je jeden na jednoho.

Benjamin Ford je americký veterán války v bývalé Jugoslávii. Již několik let žije v ústraní na své horské chatě, kde se pokouší skrýt před vlastní minulostí. Jednoho dne díky bolesti starého válečného zranění nohy usedá za volant svého jeepu a vyráží do města pro tlumící léky. Při cestě ho ve vydatném dešti zradí auto. V tu chvíli se vynoří z lesa neznámý cizinec a ochotně mu auto opraví. Je to bývalý člen srbského trestného komanda Emil Kovačevič, ten osnuje plán pomsty za kulku do zad, kterou mu za války uštědřil Ford. Snad jen díky tomu, že přežil, se cítí být vyvoleným a pasuje se do role samosoudce stejně tak jako Ford před lety coby americký voják v Jugoslávii.
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.