Sledovat film Vlk z Královských Vinohrad online

Přehrajte si film Vlk z Královských Vinohrad online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama, komedie Vlk z Královských Vinohrad na !
  Trailer k filmu Vlk z Královských Vinohrad   Sledovat Vlk z Královských Vinohrad online
Žánr:
životopisný, drama, komedie
Režie:
Jan Němec, Tomáš Klein
Hrají a postavy:
Jiří Bartoška (on sám), David Bowles (French Pilot), Lucia Gajdosík, Markéta Janousková, Jiří Menzel (on sám), Jiří Mádl
Země:
Česká republika, Francie, Slovensko
Rok výroby:
2016
Popis:
Příběh o jednotlivci vždy překračujícím čáru zavedeného slušného chování. Je to filmař a tato výlučnost ho dostane do aktivní účasti na osudech Česka. V osudovém roce '68 měli Češi v Cannes v hlavní soutěži tři filmy. Jejich očekávané vítězství však bylo zmařeno pseudorevolucí francouzských filmařů. Invaze 1968, sešup ze slávy a úspěchu a nucený exil. Marné hledání lásky v USA. V zemi, kde správná adresa a výše bankovního konta je nade vše. Co Čech, to muzikant a muzikantem je i filmař, který se jako Švanda dudák vrací domů, do rodné Prahy k milovanému filmu.
Hodnocení:
59 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski