Film Vlčí jáma

Sledovat film
Vlčí jáma
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Drama o lásce, která přišla v nevhodnou dobu, a muži, který neví, jak se svými city k mladé slečně naložit.
Osiřelá dívka Jana najde útočiště u bezdětné rodiny zvěrolékaře a starosty malého městečka Roberta Rýdla. Ačkoli je za nový domov vděčná, zanedlouho začne cítit podivné napětí, které v domě panuje. Manželka pana Rýdla dusí svého muže majetnickou láskou. Harmonii jejich vztahu nepřidává ani fakt, že je mezi nimi velký věkový rozdíl. Robert se zamiluje do Jany, která jeho lásku opětuje. Je však příliš zbabělý na to, aby svým citům čelil, a raději odjede na služební cestu. Jana zůstává v domě sama s jeho manželkou a zatrpklými služkami. Najde Robert odvahu svou ženu opustit?

Žánr: Drama, psychologický
Režie: Jiří Weiss
Hrají a postavy: Jiřina Šejbalová (Klara), Jana Brejchová (Jana), Miroslav Doležal (Robert), Jaroslav Průcha (Doktor), Libuše Fresslová (paní Schillingerová), Lola Skrbková (Petronila)
Scénář: Jarmila Glazarová, Jiří Weiss
Země: Československo
Rok výroby: 1958
Hodnocení: 82 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko