Sledovat film Trápení online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Trápení
  Trailer k filmu Trápení   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Jorga Kotrbová (Lenka), Jaroslav Nekolny (kočí Brťák), Milan Jedlička (otec Lenky), Zora Jiráková (matka Lenky), Pavel Bártl (správce), Dagmar Neumannová (teta)
Země:
Československo
Rok výroby:
1961
Popis:
Kdo má rád koně, má rád i lidi.

Jsou prázdniny, ale dvanáctiletou Lenku, přezdívanou Klukanda, nelákají dívčí hry. Raději chytá s kluky bělice v potoce nebo zkouší odvahu při přecházení zábradlí nad potokem. Ale i s tím je konec, když Lenka spatří hřebce Prima ze státního statku. Černý krasavec je divoký a kočímu Brťákovi se občas nebezpečně vzepře. Lenka však brzy pochopí, že Prim je zlý jen proto, že mu opilec Brťák ubližuje. Postupně se s Primem sblíží, nosí mu různé pamlsky, vodu a odváží se za ním i do stáje, aby ho nakrmila místo surového Brťáka. Nový správce se však chce vzpurného koně zbavit.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski