Sledovat film Trápení online

Přehrajte si film Trápení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Trápení
  Trailer k filmu Trápení   Sledovat Trápení online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Jorga Kotrbová (Lenka), Jaroslav Nekolny (kočí Brťák), Milan Jedlička (otec Lenky), Zora Jiráková (matka Lenky), Pavel Bártl (správce), Dagmar Neumannová (teta)
Země:
Československo
Rok výroby:
1961
Popis:
Kdo má rád koně, má rád i lidi.

Jsou prázdniny, ale dvanáctiletou Lenku, přezdívanou Klukanda, nelákají dívčí hry. Raději chytá s kluky bělice v potoce nebo zkouší odvahu při přecházení zábradlí nad potokem. Ale i s tím je konec, když Lenka spatří hřebce Prima ze státního statku. Černý krasavec je divoký a kočímu Brťákovi se občas nebezpečně vzepře. Lenka však brzy pochopí, že Prim je zlý jen proto, že mu opilec Brťák ubližuje. Postupně se s Primem sblíží, nosí mu různé pamlsky, vodu a odváží se za ním i do stáje, aby ho nakrmila místo surového Brťáka. Nový správce se však chce vzpurného koně zbavit.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski