Sledovat film Pět z milionu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Pět z milionu
  Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Rodinný
Režie:
Zbyněk Brynych
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Karpíšek), Jan Tříska (Vašek), František Kreuzmann (Hanoušek), Hermína Vojtová (Cehodová), Josef Beyvl (listonoš), Vlastimil Brodský (Jirousek)
Země:
Československo
Rok výroby:
1959
Popis:
Pět krátkých příběhů z každodenního života Prahy.

V pestrém prostředí velkoměsta se odehraje několik všedních příběhů, které už na sklonku 50. let dokládají odklon od prvoplánových ideologických podbarvených požadavků. Spaříme, jak durdivý mistr si přece jen začne vážit svého peskovaného učedníka, jak se starý otec marně těší na svezení v synově novém autě, jak mladí manželé oslavují páté výročí svého seznámení, jak v chatové osadě čeká zamilovaná dívka na svého přítele. K nejpůsobivějším pro své ryzí člověčenství patří skeč o zestárlých předměstských muzikantech, kteří si přivydělávají účinkováním na svatbách.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko