Film Vítej doma

Sledovat film
Vítej doma
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Roscoe Jenkins se narodil na jihu USA, kde byl vychováván ke skromnosti. Jelikož se však cítil podceňovaný, rozhodl se odjet do LA a založit si tam kariéru na životním krédu "vše zvládnu sám". Roscoe je nyní slavná televizní hvězda s vlastní talk-show, spoustou fanoušků, se slavnou snoubenkou a s penězi na rozdávání. Když jeho rodiče slaví 50. výročí svatby, pozvou Roscoa do rodné Georgie, kde není považován za hvězdu.

Žánr: Komedie
Režie: Malcolm D. Lee
Hrají a postavy: Martin Lawrence, James Earl Jones (Clyde), Margaret Averyová (pasažér první třídy v letadle), Joy Bryantová, Cedric the Entertainer (Lucinda), Nicole Ari Parkerová (Bianca Kittlesová)
Scénář: Malcolm D. Lee
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 55 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko