Sledovat film
Vévodkyně
online

Film Vévodkyně
  Trailer k filmu Vévodkyně Trailer
Přehrajte si film Vévodkyně HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 561 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

V našem manželství jsme byli tři.
Snímek Vévodkyně nás přenese do 18. století a přiblíží nám příběh šlechtičny Georgiany, praprapratetičky princezny Diany. Paralela mezi jejich životy je více než zřejmá. Podobně jako princezna Diana, tak i Georgiana, vévodkyně z Devonshiru, byla oslňující, charismatická a veřejností milována. V osobním životě jí ale štěstí nepřálo... Mladičká Georgiana vstoupila do manželství s vévodou z Devonshiru, jednoho z nejbohatších mužů v Anglii, bez lásky. Na tehdejší dobu byla velice moderní a pokrokovou ženou, která se angažovala i v politice. Vedla ale také rozmarný život plný milenců, pikantních událostí a intrik. Jedna z jejích milostných eskapád ale vyústí v hořký konflikt a nevídaný skandál...

Režie: Saul Dibb
Hrají a postavy: Keira Knightleyová (Georgiana vévodkyně Devonshiru), Ralph Fiennes (vévoda Devonshiru), Charlotte Ramplingová (Lady Spencerová), Dominic Cooper (Grey), Hayley Atwellová (Bess), Simon McBurney (Fox)
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 7.8.2022 21:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko