Sledovat film Renoir online

Přehrajte si film Renoir online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1317 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Renoir
  Trailer k filmu Renoir   Sledovat Renoir online
Žánr:
Životopisný, Drama
Režie:
Gilles Bourdos
Hrají a postavy:
Michel Bouquet (Auguste Renoir), Christa Theretová (Andrée Heuschlingová), Vincent Rottiers (Jean Renoir), Thomas Doret (Coco Renoir), Michele Gleizerová, Romane Bohringerová (Gabrielle)
Země:
Francie
Rok výroby:
2012
Popis:
Do života velkého malíře Renoira a jeho syna Jeana nečekaně vstoupí nekonvenční mladá a krásná žena.

Snímek je vyprávěn nádhernými obrazy, ponořenými do zlaté barvy a vyvolávajícími atmosféru samotné Renoirovy malířské tvorby. Píše se rok 1915 a malíř Auguste Renoir i jeho syn Jean jsou poznamenáni smrtí ženy i matky zároveň. Jejich životy však změní mladá kráska s ohnivými vlasy, která jim dodá ztracenou energii a uměleckou inspiraci. Stane se posledním modelem otce Renoira, kterému zároveň navrátí ztracenou mladost, a v psychicky nestálém Jeanovi svou divokostí i nezkrotným duchem vzbudí nečekané touhy i vášeň k filmovému umění.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski