Sledovat film
Čas, který zbývá
online

Film Čas, který zbývá
  Trailer  k filmu Čas, který zbývá
Přehrajte si film Čas, který zbývá HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 504 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Čas, který zbývá

Čas, který zbývá je humorný srdcervoucí film sestavený z elegantně stylizovaných autobiografických epizod ze života scénáristy/režiséra Elia Suleimana. Film odhaluje život v izraelské arabské komunitě a je točen především v domech a na místech, kde Suleimanova rodina kdysi žila. Inspirován deníky svého otce, dopisy své matky poslanými členům rodiny, kteří utekli během izraelské okupace, a režisérovými vlastními vzpomínkami, film zasahuje období od roku 1948 po současnost a vypráví ságu filmařovy rodiny krásnými a vtipnými historkami. Suleiman, který se staví do role tichého pozorovatele podobného Busteru Keatonovi otáčí milý pohled na absurdity života v Nazaretu.

Originální název:

The Time that Remains

Žánr: Drama, Historický
Režie: Elia Suleiman
Hrají a postavy: Ali Suliman (Elizin přítel), Elia Suleiman (ES), Saleh Bakri (Fuad), Menashe Noy (taxikář), Lotuf Neusser (Abu Elias), Avi Kleinberger (vládní úředník)
Scénář: Elia Suleiman
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 5.2.2024 14:35
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina