Sledovat film
Vendeta
online

Film Vendeta
  Trailer k filmu Vendeta Trailer
Přehrajte si film Vendeta HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 387 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Kam až zajdete kvůli pomstě?
Oblíbený středoškolský učitel Will Gerard si užívá spokojeného rodinného života se svou krásnou ženou - hudebnicí Laurou. Bohužel jen do chvíle, než jedna hrůzostrašná noční událost obrátí jejich svět vzhůru nohama. Po násilném přepadení Laura končí s těžkým traumatem v nemocnici. V zápětí Willa osloví neznámý muž, který mu nabídne, že se útočníkovi okamžitě pomstí, čímž pár ušetří emočně vyčerpávajícího procesu. Silně rozrušený Will návrh přijímá. Brzy však zjišťuje, že odplata nebude jen tak. Čeká Vás akční thriller s nečekanými zvraty a zpověď muže, který prahne po odplatě, v jednom neuvěřitelně napínavém balení.

Žánr: Thriller, Akční, Drama
Režie: Roger Donaldson
Hrají a postavy: Nicolas Cage (Will Gerard), January Jonesová (Laura Gerardová), Guy Pearce (Simon), Harold Perrineau (Jimmy), Jennifer Carpenterová (Trudy), Iron E. Singleton (jizva)
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi JOJ Cinema 27.11.2022 22:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська