Sledovat film
Vánoční prázdniny
online

Film Vánoční prázdniny
  Trailer k filmu Vánoční prázdniny Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Clark se tentokrát rozhodl, že oslava Vánoc bude co nejvíc tradiční. Skvělá komedie pro každého!
Rodina si jede pro vánoční stromeček. Maminka s tatínkem zpívají, dvě dospívající děti jsou otrávené. Táta Clark chce zažít Vánoce, po kterých už dlouho touží - pokácet si vlastní stromeček, celá rodina u stolu... Ostatní z toho nejsou moc nadšení, ale pomáhají. Pokácí asi pětimetrový strom, který jim následně zlikviduje část domu. Dorazily už babičky a dědečkové a všichni se usilovně snaží vytvořit šťastnou vánoční atmosféru. Nic se ale nedaří tak, jak si Clark představuje, malér stíhá malér...

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Chevy Chase (Clark Griswold), Beverly D'Angelová (Ellen Griswold), Juliette Lewisová (Audrey Griswold), Johnny Galecki (Russell 'Rusty' Griswold), John Randolph (Clark Wilhelm Griswold Sr.), Diane Laddová (Nora Griswold)
Scénář: John Hughes
Země: USA
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 28.5.2022 10:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko