Sledovat film Válka policajtů online

Přehrajte si film Válka policajtů HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Válka policajtů na ČT2!
  Trailer k filmu Válka policajtů   Sledovat Válka policajtů online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Olivier Marchal
Hrají a postavy:
Daniel Auteuil (Léo Vrinks), Roschdy Zem (Hugo Silien), Valeria Golinová (Camille Vrinks), Daniel Duval (Eddy Valence), Francis Renaud (Titi Brasseur), Catherine Marchalová (?ve Verhagen)
Země:
Francie
Rok výroby:
2004
Popis:
Francouzský thriller o nesmiřitelném souboji bývalých přátel, velitelů dvou různých policejních týmů.

Maskované komando vyzbrojené kulometem a trhavinou přepadne obrněný vůz s penězi. Na místě činu se setkají komisař Léo Vrinks, ze zásahové a pátrací brigády, a komisař Denis Klein, šéf brigády pro boj s organizovaným zločinem. Bývali přátelé, ale pak je rozdělila láska ke stejné ženě, Camille, která je nyní manželkou Léa. Oba muži jsou odhodlaní využít k boji proti zločinu všech dostupných prostředků a neváhají přitom překročit zákon, pokud jim to pomůže dosáhnout cíle. Zatímco u Vrinkse je cílem porazit zločince, Kleinovým cílem je pouze vlastní prospěch a osobní moc.
Policejní ředitel Mancini má být povýšen a chtěl by na své místo Vrinkse, jenže stejnou šanci na funkci má také Klein. Poté, co Mancini žádá radikální zásah proti lupičům, kteří už mají na svědomí sedm přepadení, při nichž zabili devět mužů a ukradli dva miliony eur, následuje řada událostí, na jejich konci je komisař Vrinks zatčen a uvězněn a Klein je místo něj povýšen. Když se však Vrinksův informátor Silian sejde s Vrinksovou manželkou Camillou, Klein je sleduje a zaviní havárii, při které oba zahynou. Zoufalý Vrinks se zhroutí žalem. Když je o sedm let později propuštěn, je odhodlán se pomstít. Jeho odhodlání posílí i fakt, že Klein rozprášil jeho jednotku.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.