Sledovat film
Případ SK1
online

Film Případ SK1
  Trailer  k filmu Případ SK1
Přehrajte si film Případ SK1 HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 521 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Případ SK1

Na stopě vraždícího monstra.
Napínavé pátrání umanutého detektiva po vraždícím deviantovi, který několik let terorizoval Paříž.

Originální název:

SK1, la traque de Guy Georges

Žánr: Krimi
Hrají a postavy: Raphaël Personnaz (Constable), Nathalie Bayeová (Constable), Olivier Gourmet (Constable), Michel Vuillermoz (Constable), Adama Nianeová (Guy Georges), Christa Theretová (Constable)
Země: Francie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 1.2.2024 23:50

Recenze filmu Případ SK1:

Ani nudný ani uťahaný, prípad na ktorom pracovali policajti by duševne " zabil " aj slona....psychicky náročný hon na sériového vraha mladých žien podľa skutočných udalosti. Podobný Zodiacu ale je v tom viacej sĺz, krvi, šedivých vlasov a menej farby...natočené zručne a zahrané bez väčších chýb. ....temné a neslávne....
80% zahadum
Po neuveriteľne dlhej dobe skvostne i keď komorne spracovaný krimi thriller podľa skutočnosti o "lapaní" sériového vraha. Určitá podobnosť so Zodiacom by tu bola, akurát že "L’ Affaire SK1" nehrá na emócie diváka z pohľadu vzrušenia či snahy šokovať počas scén, ktoré by zobrazovali násilie, no viac menej sa sústredí na postupné kroky polície, zisťovanie faktov, vyšetrovanie či priebehom na súde, kde i samotný obhájcovia (i v skutočnosti) verili v nevinu Guya Georgesa. Sám za seba nemôžem inak iba udeliť plnú palbu. "Viva La France!".
100% Carnifex
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina