Film
V tajné službě Jejího Veličenstva

Film V tajné službě Jejího Veličenstva
  Trailer k filmu V tajné službě Jejího Veličenstva Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

V pořadí šesté dobrodružství Jamese Bonda, tentokrát v boji se zločincem, který chce rozpoutat bakteriologickou válku.
Ernst Blofeld připravuje ve svém ústavu vysoko v Alpách ďábelský plán, který může být osudný pro celý svět. Podařilo se mu totiž vyvinout smrtelně nebezpečný virus a chce jej rozšířit po celé Zemi prostřednictvím mladých dívek, které již pro tento úkol shromáždil v nepřístupné laboratoři. Do Švýcarska se však vydává James Bond. Na Blofeldovu stopu se dostal díky Dracovi. Tento mafián má totiž oprávněné obavy o svoji dceru Tracy, a tak pro ni získá společnost agenta 007. Tracy samozřejmě kouzlu Jamese Bonda neodolá, ale ani agenta tajné služby nečeká tentokrát pouhý flirt.

Režie: Peter R. Hunt
Hrají a postavy: George Lazenby (James Bond), Diana Riggová (Tracy), Telly Savalas (Blofeld), Gabriele Ferzetti (Draco), Ilse Steppatová (Irma Bunt), Lois Maxwellová (Moneypenny)
Rok výroby: 1969
Hodnocení: 67 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська